Ciekawe

Profesjonalne narzędzie do projektowania i modelowania

Na rynku spotkać można różnego rodzaju programy komputerowe. Niektóre z nich poznają uczniowie szkoły podstawowej. Inne – te bardziej zaawansowane – można poznać na etapie szkoły średniej, studiów lub decydując się na samodzielne szkolenia komputerowe.

Dobre oprogramowanie dla zawodowców

Jednym z takich programów jest Sketchup pro,który oferuje ogromne możliwości. To właśnie dzięki temu będzie można wykonać trójwymiarowe projekty architektoniczne, np. domów, ich wnętrz, a nawet ogrodów. Jest to jeden z tych programów, który pozwala na realizację samodzielnych pomysłów. Czas na to, aby wykazać się nie lada kreatywnością podczas swoich zawodowych działań. Sketchup jest o tyle dobrym programem, że może on stanowić podstawę dla zawodowców, ale także dla amatorów, którzy dopiero po raz pierwszy będą mieli styczność z tego rodzaju programami. Warto wiedzieć, że to właśnie to oprogramowanie pozwala na ukazanie efektów swojej pracy w postaci fotorealistycznych wizualizacji.

Kurs Sketchup dla każdego

Nie jest to łatwy program, ale można być pewnym, że kurs Sketchup pomoże opanować wszelkie niezbędne umiejętności. Czego można dowiedzieć się podczas podstawowego szkolenia? W pierwszej kolejności można dowiedzieć się, kiedy będzie można skorzystać z tego programu, w jakich sytuacjach. Następny krok to poznanie interfejsu, nawigacji, stylów i jednostek. Podczas szkolenia można również zapoznać się z liniami, kształtami, a także z takimi narzędziami, jak przesunięcie, obrót, odsunięcie, skróty klawiszowe, itd. 

 

Sitemap