Ciekawe

Nowoczesny wózek 3w1 – czy to dobra inwestycja?

Spacery wspólnie z dzieckiem to najlepszy sposób na spędzanie czasu razem – warto zadbać o komfort podczas ich trwania. Szukając idealnego wózka często nie wiemy, jakie elementy są niezbędne, a co może być niepotrzebne. Wśród licznych propozycji producentów warto zwrócić uwagę na wózki 3w1. Modele takie posłużą nam i dziecku przez wiele lat!

Wózek 3w1: poznaj jego fenomen!

Szukając uniwersalnego i funkcjonalnego wózka nie ma lepszego rozwiązania niż wózek 3w1. Nowoczesne wózki tego typu kupowane są najczęściej – klienci cenią je sobie za doskonałą jakość oraz możliwość użytkowania przez kilka lat! Wózki 3w1 dedykowane są dla dzieci od momentu urodzenia aż do ukończenia przez nie 4 roku życia. Wózek 3w1 stanie się towarzyszem wielu wspólnych podróży!

Wózek, który zmienia się razem z dzieckiem

Podstawą wózka 3w1 jest stabilny stelaż wykonany z aluminium. Stelaż jest lekki, trwały, zabezpieczony przed wilgocią. W zależności od modelu koła mogą być pompowane lub wykonane z materiałów syntetycznych. Dopasowany system amortyzacji kół sprawi, że wózek będzie płynnie wybierał wszelkie nierówności, co wpłynie na komfort dziecka.

Podczas pierwszych miesięcy życia dziecka wykorzystujemy gondolę – jest to drugie łóżko i elementy, który pozwoli na komfortowe spacerowanie z dzieckiem. Gondole posiadają wzmocnione dno, szerokie budki, liczne wywietrzniki i moskitiery, aby w czasie lata dziecka nie niepokoiły owady. Kiedy maluch zacznie samodzielnie siadać gondolę wymieniamy na eleganckie siedzisko. Siedziska posiadają kilka punktów regulacji, przez co możemy zmieniać ustawienie odchylenia oparcia, wysokości podnóżka i siedziska. Zastosowane w siedziskach pasy pięciopunktowe doskonale utrzymują dziecko i zapewniają jego bezpieczeństwo.

 

 

Sitemap