Dom i Wnętrze

Meble łazienkowe – jakie wybrać, by cieszyć się wygodą w łazience?

Urządzenie pięknej i funkcjonalnej łazienki nie jest dzisiaj trudne – producenci proponują nam eleganckie meble łazienkowe w różnych odsłonach, pozwalające na zaaranżowanie tego wnętrza zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami. O czym pamiętać podczas wybierania mebli łazienkowych?

Meble łazienkowe w jasnych kolorach

Niezawodna metoda na stworzenie eleganckiej łazienki są meble łazienkowe utrzymane w jasnych kolorach bieli, jasnej sosny, beżu. Białe meble łazienkowe sprawdzą się przede wszystkim w małych pomieszczeniach – dzięki lśniącym frontom i odbijaniu światła sprawią, że pomieszczenie stanie się optycznie większe. Jasne meble łazienkowe wyglądają elegancko i nowocześnie – pozwolą na zaaranżowanie pomieszczenia minimalistycznego, gdzie przede wszystkim ceniona jest przestrzeń.

Zdecydowana większość mebli łazienkowych tworzona jest z trwałych płyt meblowych oraz płyt laminowanych. Materiały te są odporne na wnikanie wilgoci, zabrudzenia, są niezwykle łatwe w czyszczeniu. Poprzez połączenie jasnych z kolorów z kontrastowymi, ciemniejszymi wstawkami uzyskamy ciekawszy efekt wizualny i nadamy pomieszczeniu charakteru.

Funkcjonalna łazienka: jakie meble łazienkowe wybrać?

W oferowanych kolekcjach znajdziemy wiele interesujących produktów, dzięki którym zaprojektujemy naszą łazienkę zgodnie z oczekiwaniami. W większości zestawów znajdziemy wysokie słupki z wewnętrznymi szufladami czy półkami, często zaopatrzone również w lustra. Nie brak tu również klasycznych, wiszących szafek. Ważne są także szafki pod umywalki, jak i same umywalki – w konkretnych kolekcjach znajdziemy kilka opcji do wyboru. Wiele zestawów uzupełnionych jest także o komody czy lustra. Ciekawym dodatkiem jest oświetlenie LED.

Sitemap