Dom i Wnętrze

Jaki fotel wiszący wybrać?

Wśród licznych propozycji producentów mebli ogrodowych fotel wiszący jest produktem najchętniej wybieranym. Klienci doceniają nie tylko jego nietuzinkowy design, ale również wysoki komfort odpoczynku, który nam daje. Fotel wiszący to propozycja, która sprawdzi się zarówno w ogrodach, na tarasach czy balkonach, ale też wewnątrz domu. Jak to możliwe?

Fotel wiszący – elegancki i przyciągający wzrok

Nowoczesny fotel wiszący to mebel, który całkowicie zmieni nasze podejście do odpoczynku na świeżym powietrzu. Zaprojektowany z najwyższą precyzją fotel pozwoli nam nie tylko oderwać się od codziennych problemów, ale też bujać w obłokach! Fotel składa się ze stelaża oraz obszernego kokonu wypełnionego miękkimi poduszkami – wewnątrz kokonu schowamy się nie tylko przed silnym promieniowaniem UV, ale również przed silniejszymi podmuchami wiatru.

Jak skonstruowany jest fotel wiszący? Stelaż fotela wykonany jest z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Zastosowanie tej technologii pozwoliło nie tylko na zmniejszenie wagi mebla, ale też na ochronę konstrukcji przed wilgocią i rdzą. Wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa – materiał ten doskonale znany jest polskim konsumentom. Technorattan jest materiałem syntetycznym o nieporowatej strukturze – oznacza to, że nie chłonie on wilgoci i brudu. Tworzywo to zabezpieczono przed działaniem promieniowania UV, możemy być więc pewni, że na długo zachowa żywy, oryginalny kolor.

Fotel wiszący w kompozycji ogrodowej

Jak stworzyć ciekawą aranżację ogrodowy wykorzystując fotel wiszący? Możliwości jest naprawdę sporo – warto więc dopasować kolejne elementy do naszych potrzeb! Jednym z produktów chętnie kupowanych do ogrodów jest parasol. Nowoczesne parasole projektowane są w taki sposób, aby móc wygodnie regulować kąt padania cienia.

Sitemap