Dom i Wnętrze

Inspiracje na piękny taras

Czy wiesz, że Twój przydomowy taras może zmienić się w idealną przestrzeń wypoczynkową poprzez kilka prostych elementów? Tarasy coraz częściej wykorzystywane są nie tylko jako miejsca wypoczynku, ale również przestrzeń odpowiednia do zabaw dzieci czy spotkań ze znajomymi. Warto zadbać o to, aby przestrzeń ta była bezpieczna i komfortowa!

Klasyczne zadaszenie w innowacyjnej odsłonie

Do niedawna to parasole ogrodowe były jednymi z najchętniej wykorzystywanych na tarasach. Dzisiaj pragniemy jednak rozwiązań, które nie wymagają stałego regulowania i poprawiania. Dzięki tarasoli i jej modułowej budowie będziemy mogli zadaszyć dowolny obszar wypoczynkowy i na nowo odkryć uroki odpoczynku blisko natury. Na stronie tarasola.pl znajdziemy wiele modeli tarasoli, zarówno z dachami z lameli aluminiowych czy też tkaniny technicznej. Poszczególne modele różnią się od siebie bryłą, kolorystyką. Łączy je niezawodność, doskonałe parametry techniczne oraz wspaniała linia.

Tarasola – zmień swój taras w idealne miejsce wypoczynkowe

Zadaniem tarasoli jest przede wszystkim zacienienie miejsca wypoczynkowego: innowacyjne dachy nie nagrzewają się, dzięki czemu w strefie relaksu możemy cieszyć się niższą temperaturą. Dachy skutecznie chronią przed promieniowaniem słonecznym, ale także niespodziewanym deszczem. Odpowiednia budowa dachu i systemy odprowadzające wodę pozwalają na korzystanie z tarasoli również w czasie deszczu. Konstrukcja wznoszona jest z aluminiowych elementów – jej kolor może być wybrany z szerokiego wachlarza ponad 200 klasycznych kolorów i barw drewnopodobnych. Dachy tarasoli są ruchome – użytkownik może zmieniać ich ustawienie wpuszczając pod tarasolę więcej lub mniej promieni słonecznych. Dodatkowo tarasole mogą być również wyposażone w oświetlenie pozwalające na korzystanie z nich także wieczorami.

Sitemap